HAKKIMIZDA

NTA LOJİSTİK HAKKINDA

NTA Lojistik şirketimiz 2019 yılında kurulmuştur; Günümüzde Mersin merkezli olmak üzere müşterilerine taşımacılık ve lojistik hizmeti vermektedir.

NTA Lojistik olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve hassas gönderilerinizin güvenliğini sağlamak için titizlikle çalışıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş karayolu taşımacılığı çözümleri için bizimle iletişime geçin.

Karayolu Taşımacılığı
NTA Lojistik olarak, karayolu taşımacılığı konusunda etkin ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli sürücülerimizle, ürünlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde destinasyona ulaşmasını sağlıyoruz.

Karayolu taşımacılığı, esneklik, zaman tasarrufu ve kapıdan kapıya teslimat avantajları sunar. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, taşımacılık ihtiyaçlarınıza özelleştirilmiş çözümler sunarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

NTA Lojistik olarak, müşterilerimize güvenilir ve zamanında teslimatlar sağlamak için her zaman yanınızdayız.

 • Uzman Operasyon Çalışanları
 • Profesyonel Destek
 • Hızlı ve Güvenli
 • En Geniş Servis Ağı

Güvenli ve Hızlı

Temel işlevimiz ithalat, ihracat ve proje taşımalarında güvenilir ve iyi hizmeti adına yaraşır biçimde yerine getirerek bir takım oyunu sergilemektir.

Türkiye`den tüm dünyaya limanlarına ve dünya limanlarından İzmir, İstanbul, Tüm Marmara limanları ve Mersin limanlarına güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL / LCL / Refeer(Soğutuculu) Konteyner taşımacılığın yanı sıra paket olarak tır+gemi, uçak+gemi veya gemi+tren ile alternatif taşıma hizmetleri sunulmaktadır.

NEDEN NTA'YI SEÇMELİYİM ?

 • Hızlı Ulaştırma

  Hava Yoluyla Siz Değerli Müşterilerimize En Hızlı Taşıma Olanağı Sunuyoruz.

 • Her Zaman Güvenilir

  Bizde Herşey Şeffaf ve Maddeler Halinda Olduğundan Neler Yapacağımızı Bilir ve Ona Göre Onay Verirsiniz.

 • Yılların Tecrübesi

  10 Yılı Aşkın Sektör Tecrübemizi Sizlere Sunuyoruz.